Endüstriyel robot emniyeti ve dijital dönüşüm

Endüstriyel robot emniyeti ve dijital dönüşüm

GMGTEST olarak 20.10.2022 tarihinde Üsküdar Üniversitesi tarafından düzenlenmiş olan “İş Sağlığı ve Güvenliği Alanında Yaşanılan Sorumlar ve Çözüm Önerileri Sempozyumu” na katılım sağladık.

Çalışanlarımızdan Erhan Eskicumalı, Mine Sarıtaş’ın, Üsküdar Üniversitesinden Dr. Öğr. Üyesi Rüştü UÇAN ve Ali Orhan KARACIĞAN ile yazmış olduğu “Endüstriyel Robot Emniyeti ve Dijital Dönüşüm” konulu makalenin özeti, şirketimizin kurucu ortağı Erhan Eskicumalı tarafından, Üsküdar Üniversitesi Kampüsünde katılımcılara sunumu yapıldı.

Endüstriyel Robot Emniyeti ve Dijital Dönüşüm

Makalede, Ford Otosan’da 700 adetten daha fazla, TOGG’da ise 250 adet endüstriyel robot içeren yatırımlar ile birlikte İş Sağlığı ve Güvenliği bölümleri tarafından daha çok konuşulur hale gelen Endüstriyel Robot Emniyeti konusu anlatılarak, dijitalleşme ve dijital dönüşüm çözümleri ile bu konuda nasıl fayda sağlanılabileceği anlatılmıştır.

EN ISO 13849-1 Kategori 3 PL d

Bu konulara ek olarak, yeni makine emniyeti yönetmeliğinin dijitalleşme ile ilgili ele aldığı konular da katılımcılara aktarılmış ve soruları cevaplanmıştır.

Yeni Makine Emniyeti Yönetmeliği ve Güvenlik

Makalenin tam halini aşağıda okuyabilirsiniz

GMGTEST olarak makine emniyeti hizmetlerinde eksiksiz çözümler sunmaya devam ederken, yeni güncel konuları da takip ederek müşterilerimizi bilgilendirmeye devam ediyor olacağız.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Bize Yazın
Merhaba Size Yardımcı Olabilir Miyiz?